لاغري آريا
لاغري و كاهش وزن جهت حل مشكل چاقي

كاهش وزن با قانون جذب _ اگر شما به اين آگاهي رسيده ايد، احتمالا به چيزي پي برده ايد كه ديگران هنوز متوجه آن نشده اند! پس شما در مداري هستيد كه مي تواند زندگي شما را تغيير دهد، اما هنوز نمي دانيد چطوري!! خبر خوب اين است، كه شما با قانون جذب آشنا هستيد، اما دقيقا به آن مسلط نيستيد، تا براي لاغري و كاهش وزن تان از آن كمك بگيريد.

تا حالا به اين فكر كرديد، چرا مردم در حال مبارزه با وزن اضافي هستند، در حاليكه بي نهايت دانش و علم از بهترين متخصصان و مربيان تغذيه وجود دارد! در واقع، مشكل اضافه وزن به دليل تمام باورها و نگرشي هايي است كه شما درباره خودتان، بدنتان، وزن، ورزش و غذا داريد. و شايد هم ريشه در كودكي شما داشته باشد. ادامه مطلب در سايت منبع....

منبع مديريت استراتژيك بدن براي لاغري كاهش وزن چاقي

برگرفته از نوشته كاهش وزن با قانون جذب


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۴۸:۳۷ ] [ آريا ] [ نظرات (1) ]

رژيم هاي لاغري خام گياهخواري

چند وقتي است كه، تب رژيم هاي لاغري خام گياهخواري جامعه را فرا گرفته است. فكر كردم بد نيست قبل از اقدام به گرفتن اين رژيم، فلسفه چگونگي تشكيل اين رژيم ها را بدانيد.

علاقمندان به  رژيم هاي لاغري خام گياهخواري

ترويج دهندگان اين رژيم ها از جمله آرشاوير درآوانسيان ، معتقدند يگانه غذايي كه طبيعت مطابق احتياج بدن انسان بوجود آورده است خوردني هاي ” خام ” يعني زنده نباتي مي باشد و هر ماده ديگر به غير از آنها، فقط بيماري هاي گوناگون را بدنبال دارد. 

كاركاه لاغري

http://aliazad.ir/wp-content/uploads/2017/03/photo_2017-03-16_09-07-25.jpg


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: رژيم لاغري،
موضوع:
[ ۲ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۶:۱۱:۴۲ ] [ آريا ] [ نظرات (0) ]

پاييز و تاثيرات آن بر جسم و روح _ بنظرتون، آيا تغيير فصل در پاييز و وضعيت آب‌وهوايي مي‌تواند روي حال جسمي و روحي ما اثر بگذارد؟ آيا مثلا با آمدن بهار حال ما بهتر مي‌شود يا پاييز كلا فصل غم‌انگيزي است؟ جالبه بدونيد، دانشمندان روي اين موضوعات كار كرده‌اند كه ما در ادامه آن‌ها را در هفت بخش به شما معرفي مي‌كنيم. من عليرضا آزاد هستم، همراه هميشگي شما در راديو بدن… درنگي كوتاه ميكينم برميگرديم…

راديو بدن ۹۳

توليد و پخش در راديو بدن

منبع مديريت استراتژيك بدن


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۵۰:۴۹ ] [ آريا ] [ نظرات (0) ]

چطوري برنامه ريزي موفق داشته باشيم؟ بي شك، برنامه ريزي در زندگي موجب مي‌شود تا فرد موفق‌تري باشيم و بهتر بتوانيم از زمان خود استفاده كنيم. ولي يادگيريِ نحوه‌ي برقراريِ تعادل، ميان وظايف گوناگون در زندگي، كاري چالش‌برانگيز است. يه وقتايي كار، درس و وظايف روزانه روي هم انباشته مي‌شوند و در عين حال، دوستان يا خانواده نيز از ما انتظار دارند كه به آنها كمك كنيم. علاوه بر اين كارها، بايد زماني را هم به رسيدگي به آرامش روحي_رواني خودمان اختصاص دهيم.

گاهي شرايط جوري پيش مي رود كه بنظر مياد، عملي كردن همه اين برنامه ها مشكل است. ولي در صورتِ داشتنِ يك برنامه‌ ريزي استراتژيك، انجام اين وظايف، براحتي امكان‌پذيرتر مي‌شود. مطمئنا، همه شما خوب مي دانيد با برنامه ريزي كردن مي‌توانيد ميان اهدافكوتاه‌مدت و بلندمدت خود تعادل برقرار كنيد و چيزهاي مهم در زندگي‌تان را اولويت‌بندي كنيد.

اما برنامه ريزي استراتژيك فرآيندي گام‌به‌گام است كه داراي اهداف و خروجي‌هايي مشخص است و قابليت پياده‌سازي و ارزيابي دارد. به زبان ساده، برنامه ريزي استراتژيك فرآيندي است كه امكان پيش‌بيني آينده و تجسم آن بر اساس روندهاي جاري و در نتيجه امكان اثر‌گذاري بر نيروي‌هاي موثر در تغيير زندگي را فراهم مي‌كند. در اين مقاله بر چهار گام ضروري براي تنظيم يك برنامه‌ ريزي موفق، كارآمد و مفيد، را مروري مي‌كنيم. پس بياييد ببينيم چطوري برنامه ريزي موفق داشته باشيم؟ ادامه مطلب در سايت منبع....

منبع مديريت استراتژيك بدن

برگرفته از نوشته چطوري برنامه ريزي موفق داشته باشيم؟


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۰۹:۱۴ ] [ آريا ] [ نظرات (0) ]

۸ مهرماه؛ روز بزرگداشت مولوي _ هشتم مهرماه در تقويم رسمي كشور به عنوان روز بزرگداشت جلال‌الدين محمد بلخي معروف به مولوي و مولانا و رومي از مشهورترين شاعران ايراني‌تبار پارسي‌گوي ثبت شده است. به همين مناسبت برنامه اين هفته راديو بدن را به همين موضوع اختصاص داديم. همراه من عليرضا آزاد باشيد تا بيشتر اين موضوع را دنبال كنيم….

مولانا در بلخ در افغانستان كنوني متولد شده و در قونيه، تركيه فعلي دار فاني را وداع گفته است. اين شهرهاي تاريخي ، هشتصد سال پيش هردو جزو قلمرو كشور پهناور ايران بوده اند.
مولوي در سفر زيارتي كه پدرش از بلخ عازم آن شد پدرش را همراهي نمود، در اين سفر در شهر نيشابور همراه پدرش به ديدار شيخ فريدالدين عطار نيشابوري، عارف و شاعر رفت. در اين سفر حج علاوه بر نيشابور در بغداد نيز مدتي اقامت كردند و ظاهرا به خاطر فتنه تاتار از بازگشت به وطن منصرف گرديده و پس از مدتي به دعوت علاء الدين كيقباد در شهر قونيه ساكن شد…

راديو بدن ۹۲

توليد و پخش در راديو بدن

منبع مديريت استراتژيك بدن


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۲۱:۱۲ ] [ آريا ] [ نظرات (0) ]

اختلالات خوردن _ نمي‌توان انكار كرد كه همه ما در طول زندگي گاهي به وزن و اندام مان توجه مي‌كنيم، براي سلامت آن برنامه ريزي حتي گاهي رژيم مي‌گيريم و صد البته گاهي پرخوري كرده‌ايم. اما براي مبتلايان به اختلالات خوردن اين همه ماجرا نيست و مساله براي آن‌ها وخيم‌تر از يك رژيم يا پرخوري معمولي است.
خوردن، زندگي روزمره فرد و حتي سلامت او را با خطرات جدي همراه مي‌كند و لازم است فرد حتما به روان‌درماني بپردازد. در اين اختلال، غذا به صورت استفاده مفرط، محدود شدن و يا درست مصرف نكردنش، موضوع اصلي به شمار مي‌آيد

مسائل مرتبط با غذا خوردن، طيف وسيعي از رفتارها مانند پرخوري و يا كم غذايي را در بر مي گيرد، كه ممكن است معيار تشخيصي، براياختلال در غذا خوردن را نيز نداشته باشد! اختلال خوردن قابل تشخيص، زماني رخ مي دهد كه رابطه فردي با غذا خوردن از كنترل وي خارج شود.

بعنوان نمونه، فردي كه دچار بي اشتهايي عصبي است، در صورتي كه درمان نشود، محدوديت شديد غذايي، بتواند منجر به كاهش وزن زياد، مشكلات مربوط به سلامتي، و حتي مرگ وي مي شود. اساسا، مسائل مربوط به خوردن، به اين دليل رخ مي دهند كه افراد با غذا و با بدن خود مشكل پيدا مي كنند. كه مي تواند در نتيجه ورزش شديد و پرخوري و يا كم غذا خوردن باشد. طبق آخرين طبقه بندي اختلالات رواني خوردن، به انواع زير تقسيم مي‌شود:

ادامه مطلب در سايت منبع...

منبع مديريت استراتژيك بدن


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: اختلالات خوردن،
موضوع:
[ ۸ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۰۱:۴۸ ] [ آريا ] [ نظرات (0) ]

برنامه ريزي براي نيمسال دوم _ وقت شما بخير باشه، شما برنامه راديو بدن رو گوش مي كنيد از شبكه راديوي اينترنتي؛ و ما ميخوايم در اين برنامه راجع به برنامه ريزي در نيمسال دوم صحبت كنيم. من عليرضا آزاد، موسس سايت مديريت استراتژيك بدن هستم، و همراه شما تا پايان اين برنامه جذاب و دلنشين… بنظرم با توجه به حال و هواي فوتبالي كه بخاطر مسابقه دربي پايتخت، بر شرايط اين روزهاي جامعه حاكم شده، خوبه كه با يه مثال فوتبالي بحث رو ادامه بديم…

در واقع پيگيري، اهداف يكساله كه در ابتداي سال تعيين شده، مثل يه مسابقه فوتباله، كه نيمه اول تموم شده و نيمه دوم شروع شده، حتما هيجان بالاتر نسبت به قسمت هست. و آنچه كه امروز در موردش صحبت مي كنيم در مورد يك نقشه كلي هست در مورد اتفاقاتي كه در نيمه دوم سال ميافته…

راديو بدن ۹۱

توليد و پخش در راديو بدن

منبع مديريت استراتژيك بدن


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: برنامه ريزي، نيمسال دوم،
موضوع:
[ ۵ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۳۲:۳۳ ] [ آريا ] [ نظرات (0) ]

گيج شدن در رژيم لاغري _ خيلي خوب است كه از تاثيرات مواد غذايي بر روي بدن خود آگاهي داشته باشيم. اما اگر اين اطلاعات بيش از اندازه و از طريق منابع گوناگون باشد، نوعي گيج شدن را در ما به وجود خواهد آورد.
به عنوان مثال زياد مي شنويد كه گفته مي شود مصرف كربوهيدرات ها را كنار بگذاريد، يا از خوردن چربي دست بكشيد. حتي اينكه گفته مي شود، نمك كمتري هم مصرف كنيد، به معناي حذف كامل آن نيست.
به عنوان مثال، برخي از افراد زماني كه از ميزان چربي موجود در آجيل ها باخبر مي شوند، از خوردن آنها دست مي كشند. در صورتي كه اين نوع چربي غير اشباع شده اگر به ميزان كافي مورد مصرف قرار گيرد، مفيد هم است.

گيج شدن در رژيم لاغري

موارد مشابه ديگري هم، مانند عدم مصرف ميوه به دليل وجود قند موجود در آن نيز بسيار شنيده مي شود. اما بايد دانست كه خوردن يكسيب مي تواند خيلي متفاوت تر از يك آبنبات باشد.
مصرف ميوه، سبزيجات و غلات در كنار ميزان متوسط و به اندازه گوشت، ماهي و لبنيات، هنوز هم بهترين روش خوردن غذا به حساب مي آيد؛ و البته كه خوردن يك بستني در هنگام صبح گزينه مناسبي به حساب نمي آيد.

بنابراين بهترين راهكار براي جلوگيري از گيج شدن در رژيم لاغري اين است كه به خوردن تمام انواع مواد غذايي ادامه دهيد و به سيزده توصيه ايي كه در ادامه اين متن به آنها پرداخته شده بي توجه باشيد. ادامه مطلب در سايت منبع....

 
برگرفته از نوشته گيج شدن در رژيم لاغري

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۰۲:۱۵ ] [ آريا ] [ نظرات (0) ]

فلسفه نذري دادن در ماه محرم  _ پختن غذاي نذري در ماه محرم يا غذاي محرم يكي از سنت‌هاي زيبا و پسنديده مسلمانان و به خصوص مردم ايران در ايام محرم و صفر است. در اين ايام، افراد به صورت گروهي در هيئت‌ها و مساجد و حتي حياط منازل به پخت غذاي محرم مشغول مي‌شوند. از جمله مشهورترين انواع غذاي نذري يا غذاي محرم مي‌توان به خورشت قيمه، قورمه سبزي، عدس پلو، زرشك پلو با مرغ، پخت انواع حليم، آش، شله زرد و حلوا اشاره كرد.

پخت غذاي نذري به صورت دسته جمعي يكي از زيبايي‌هاي اين ايام است كه اين وظيفه سخت و مهم معمولا به عهده مردان خانواده و يا آشپزهاي ماهر و باتجربه است. اما بعد از پخت آن نوبت به زنان خوش‌ذوق و هنرمند ايراني مي‌رسد كه با خلاقيت و ظرافت، به تزيين غذاي محرم و تزيين غذاي نذري مشغول مي‌شوند تا آنچه با زحمت و با نيت پاك تهيه شده، با بهترين شكل ممكن به دست عزادران حسيني برسد.

راديو بدن ۹۰

در اين برنامه از راديو بدن به اهميت پرداختن به فلسفه نذري دادن در ماه محرم مي پردازيم. همراه من عليرضا آزاد ، مدير سايت مديريت استراتژيك بدن باشيد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۸ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۲۲:۴۲ ] [ آريا ] [ نظرات (0) ]

فكر خودكشي _ صحبت از خودكشي اساساً مسئله‌اي سختي است، بخاطر آن‌كه در خيلي از فرهنگ‌ها، از جمله فرهنگ، ما صحبت از خودكشي، صحبت از يك شكست يك تابوست. تابويي كه در سايه سكوت و غفلت ما رشد كرد و بزرگ و بزرگ‌تر شد و رسيد به جايي، كه امروز به دومين علت مرگ در بين جوانان ۱۵ تا ۲۹ سال تبديل شده است.

باوري غلط اما رايج در جوامع وجود دارد كه صحبت در مورد خودكشي منجر به سوق دادن افراد به اين سو و در نتيجه افزايش آمار قربانيان خودكشي مي‌شود. اين در حالي است كه صحبت از خودكشي اولين گام در جهت آگاهي‌بخشي، شناخت و مهم‌ترين و ضروري‌ترين گام در جهت پيش‌گيري از اين پديده است.

به بهانه ، ۱۰ سپتامبر مصادف با ۱۹ شهريور، كه در تقويم سازمان جهاني بهداشت، روز پيش‌گيري از خودكشي نام‌گذاري شده است؛ روزي براي آگاه شدن و آگاه كردن درباره پديده‌اي مسكوت، جهاني و پيچيده خودكشي؛ برنامه اين هفته راديو بدن را به برسي اين موضوع مهم اختصاص داديم. همراه من عليرضا آزاد، مدير سايت مديريت استراتژيك بدن باشيد. ادامه مطلب در سايت منبع....

توليد و پخش در راديو بدن

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۰۹:۰۲ ] [ آريا ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

مديريت بدن براي لاغري و كاهش وزن با رژيم هاي غذايي لاغري
نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 87
دیروز : 44
افراد آنلاین : 1
همه : 23732
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / دستگاه برش لیزر / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید , دانلود نرم افزار اندروید / طراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا