لاغري آريا
لاغري و كاهش وزن جهت حل مشكل چاقي

چگونه بدن خود را براي ماه رمضان آماده كنيم؟  با رعايت برخي تدابير طب سنتي به آساني روزهاي طولاني و گرم ماه مبارك رمضان را سپري كرده و از فوايد آن بهره‌مند شويد.

بسياري از افراد نگران روزه داري سخت و ضعف بدني به خصوص عطش و تشنگي خود در فصل گرما هستند، اما با رعايت برخي تدابير طب سنتي و سبك زندگي سالم مي‌توان جسم را آماده روزه‌داري كرد و در ماه مبارك رمضان از فيض معنوي و آثار جسماني روزه‌داري بهره برد.
ماه رمضان و روزه‌داري هميشه با حال و هواي خاص معنوي، اثرات جسماني بسيار زيادي دارد و در مطالعات متعددي نقش مؤثر روزه‌داري در بهبود بيماري‌هاي مختلف نشان داده شده است.

اين وعده را در روزهاي باقي مانده حذف كنيد

درخشان پور متخصص طب سنتي با بيان اينكه در چند روز باقي مانده به ماه رمضان بايد برخي عادت‌هاي غذايي را تغيير داد، افزود: در ماه مبارك رمضان وعده ناهار حذف مي‌شود و به همين دليل بايد به تدريج حجم غذاي مصرفي در وعده‌هاي ناهار را با نزديك شدن به ماه مبارك رمضان كم و غذاهاي سبك‌تر ميل كرد.

درخشان پور با اشاره به افزايش اهميت وعده صبحانه عنوان كرد: در مدت باقي مانده تا ماه رمضان بايد ناهار را سبك‌تر كرد، و به جاي آن صبحانه‌ها مواد مقوي بيشتر مصرف شود همچنين به هيچ وجه نبايد وعده صبحانه را حذف كرد. همان‌گونه كه در ماه مبارك رمضان سحري نقش مهمي در روزه‌داري دارد.

برگرفته از نوشته چگونه بدن خود را براي ماه رمضان آماده كنيم؟  از سايت مديريت استراتژيك بدن


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ماه رمضان، رمضان،
موضوع:
[ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۰۳:۵۶ ] [ آريا ] [ نظرات (0) ]

۱۰ راه ساده براي عادت كردن به ورزش _ همه ما حتما براي يك بار هم كه شده ورزش كرديم مگر نه؟ اما چرا ورزش كردن براي بعضي از ما سخته و گاهي وقت‌ها حس و حال ورزش كردن نداريم! در صورتي كه افراد زيادي را مي‌بينيم كه آنقدر علاقه‌مند به ورزش هستند…كه حسابي ازش لذت مي برند…!!
واقعا چي مي‌شود يك نفر همان‌طور كه عادت دارد غذا بخورد،سر يك ساعت خاصي از خواب بيدار شود،دوش بگيره… عادت دارد كه ورزش كند؟ يا چه عاملي كه از يك نفر يك ورزشكار مي‌سازد؟ يا اصلا چه چيزي باعث مي‌شود براي ورزش كردن انگيزه داشته باشيم؟

سلام دارم به شما شنوندگان عزيز راديو بدن. من عليرضا آزاد مدير سايت مديريت استراتژيك بدن، قصد دارم در اين برنامه به اين موضوع بپردازم كه چطوري ميشه ورزش كردن را به يك عادت تبديل كنيم؟! همراه ما باشيد تا جواب اين سئوالات رو پيدا كنيد. درنگي كوتاه مي كنيم برمي گرديم….

راديو بدن ۷۰

توليد و پخش در راديو بدن

منبع مديريت استراتژيك بدن


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: راديو بدن، راديو، عادت، ورزش،
موضوع:
[ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۲۱:۱۴ ] [ آريا ] [ نظرات (0) ]

چاقي، مشكل فقرا _ اين مقاله به بررسي كتاب كريستر كه در مورد بيماري چاقي و علل بروز آن و همچنين راه كارهاي مقابله با آن است، مي پردازد. كريستر در كتاب خود بيماري چاقي را امري طبقاتي دانسته و مقصر اصلي آن را طبقه فقير جامعه مي داند كه با پر خوري موجب به وجود آمدن اين مشكل شده اند اما آنچه كه از نظر نويسنده، علت اين مشكل اجتماعي است، سيستم غلط توليد محصولات مي باشد كه سيستمي سود محور است. علاوه بر اين، او معتقد است كه شركت هاي توليد كننده محصولات غذايي، براي پايين آوردن هزينه توليد، از مواد ارزان قيمت و نامرغوب كه علت اصلي چاقي هستند استفاده مي كنند.

شيوه چاق كردن فقرا

كتاب سرزمين چاق ها: چگونه آمريكايي ها چاق ترين مردم دنيا شدند، نوشته گِرِگ كريستر تاكنون به طور گسترده و فوق العاده اي در رسانه هاي گوناگوني از «مادر جونز» و «وب سايت سالون» گرفته تا «نيويورك تايمز» مورد بررسي و نقد قرار گرفته است. آنچه در اين كتاب قابل توجه مي باشد، شيوه اي است كه با آن، مسئله طبقه [اجتماعي] را در بحث بيماري چاقي مطرح مي كند. در واقع، مهم¬ترين شاخصه اي كه باعث فروش كتاب شده است، بحث در مورد ارتباط بين بيماري چاقي، سلامتي و طبقه مي باشد. لورا ميلر در نقدي كه بر اين كتاب در سالون نوشته است، بر اين موضوع تأكيد مي كند. او مي نويسد: «ابتكار كريستر نسبت به نوشتجات مربوط به مشكل چاقي اين است كه نظريه اي را ارائه كرده است كه نهايتاً درست از آب در آمده است. او معتقد است، افراد طبقه كارگر و طبقه فقير، بيشتر در معرض چاقي قرار دارند.» او به جاي اينكه به پايگاه طبقاتي به عنوان برچسبي كه به طور نادرست به افراد چاق زده شده، نگاه كند، چاقي را يك مشكل مربوط به سلامتي بيان مي كند كه به ناحق به افراد فقير تحميل شده است و خيلي كمتر متوجه افراد ثروتمند مي شود. ميلر، همچون ديگر محققان، اين جنبه كتاب را «خوشايند» و «متقاعد كننده» مي داند. ادامه در سايت منبع...

منبع مديريت استراتژيك بدن


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: چاقي، اضافه وزن، فقر،
موضوع:
[ ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۵۰:۳۵ ] [ آريا ] [ نظرات (0) ]

اثر زيگارنيك چيست؟  احتمالا براي شما هم پيش آمده كه يك مسئله ذهنتان را آنقدر بخودش مشغول مي‎كند تا كاملا از كارهاي ديگه عقب مي افتيد يا اينكه كارهاي كوچيكي را انجام مي دهيد كه اولويت كمي دارند ولي كارهاي بزرگ و مهم تر را نصفه نيمه انجام مي‌دهيد و رها مي‌كنيد !!
اگر اين مسائل براي شما پيش آمده است پس برنامه مناسبي رو از راديو بدن براي گوش دادن انتخاب كرده‌ايد. من عليرضا آزاد هستم مدير سايت مديريت استراتژيك بدن . در ادامه همراه باشيد با بيان اثر زيگارنيك به زبان ساده…

 
ادامه مطلب در سايت منبع...
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: راديو بدن، راديو، اثر زيگارنيك،
موضوع:
[ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۰۵:۴۸ ] [ آريا ] [ نظرات (0) ]

ان.ال.پي چيست؟ چه كاربرد و چه معنايي دارد؟ ممكن است خيلي از افرادي كه اسم ان.ال.پي يا برنامه ريزي عصبي كلامي را شنيده اند، تعريف مشخصي از آن نداشته باشند. در واقع، پاسخ به اينكه دقيقا ان ال پي چيست، خيلي راحت نيست. بنابراين، سعي كرديم در اين مقاله، به شما كمك كنيم كه جواب سوالتان را پيدا كنيد.

معناي لغوي ان.ال.پي چيست؟

در سال ۱۹۷۶ زمانيكه جان گريندر و ريچارد بندلر، بنيانگذران علم ان.ال.پي، همه نظريات و اكتشافات خود را در اين زمينه با هم به اشتراك گذاشتند، بعد از ۳۶ ساعت بحث و گفتگوي مستمر، در نهايت عبارت Neuro-Linguistic-Programming ، به اختصار NLP و يا (ان.ال.پي) را انتخاب كردند. ان.ال.پي (NLP) مخفف عبارت برنامه ريزي عصبي كلامي است كه سه ايده خاص را در خود جاي داده است. در ادامه به معناي تحت الفظي و مفهومي هر كدام از اين واژه ها مي پردازيم. ادامه در سايت منبع...

سايت منبع مديريت استراتژيك بدن  لاغري  كاهش وزن  ان.ال.پي

برگرفته از نوشته از  ان.ال.پي چيست؟


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ان.ال.پي، nlp، NLP،
موضوع:
[ ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۳۸:۲۴ ] [ آريا ] [ نظرات (0) ]

رابطه بين كاهش وزن و شادي _ واقعاً اهميتي ندارد كه اهل كجا هستيم، درآمدمان چقدر است و يا در كدوم محله‌اي زندگي مي‌كنيم… چون آنچه نهايتا در زندگي دنبالش هستيم، شادي است. بر همين اساس مطمئنا شما هم دوست داريد كه احساس خوبي نسبت به خود و اطرافيانتان داشته باشيد و آنچه در زندگيتان اتفاق مي‌افتد احساسي مثبت و خوش‌بينانه در شما ايجاد كند.

ضمن اينكه احتمالاً شمايي كه چاقيد و الان در حال گوش كردن اين برنامه هستيد، تا حدودي معتقديد كه كاهش وزن كمكتان ميكنه كه به شادي نزديكتر شويد. چون وقتي شما تمايل داريد وزن كم كنيد، نشان ميده باور داريد كه لاغر شدن شما را به شاد بودن نزديك خواهد كرد. سلام ميكنم به شما شنوندگان عزيز. من عليرضا آزاد مدير وبسايت مديريت استراتژيك بدن هستم و قصد دارم به شما در درك رابطه بينكاهش وزن و شادي كمك كنم. با ما همراه باشيد…

راديو بدن ۶۸

توليد و پخش در راديو بدن

منبع مديريت استراتژيك بدن

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: راديو بدن، راديو، كاهش وزن، شادي،
موضوع:
[ ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۴۷:۵۳ ] [ آريا ] [ نظرات (0) ]

۱۵ فايده كاهش وزن _ فوايد كاهش وزن، بيشتر از دادن بهانه‌اي به شما براي خريد لباس‌هاي جديد است. با از دست دادن پنج تا ده درصد وزن بدنتان، مي‌توانيد سلامت كلي خود را افزايش و خطر شرايط مزمن نظير بيماري‌هاي قلبي و ديابت را كاهش دهيد.در اينجا به برخي نكات خوب و بدي مي‌پردازيم كه شما معمولا درباره كاهش وزن نمي‌شنويد:

 
ادامه مطلب در سايت منبع...
 
 
برگرفته از نوشته  15 فايده كاهش وزن

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كاهش وزن،
موضوع:
[ ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۱۸:۰۷ ] [ آريا ] [ نظرات (0) ]

تعادل در زندگي _ گاندي شادي را اين‌گونه تعريف مي‌كند: «شادي زماني به‌وجود مي‌آيد كه فكر، كلام و رفتارتان با هم هارموني داشته باشند.» مترادف واژه‌ي هارموني، « تعادل » است و تعادل كليدِ پنهاني براي رسيدن به موفقيت است. همان طور كه مي دانيد تعادل ، پايه‌ و اساس رشد ما از كودكي است. در حقيقت، با وجود تعادل است كه ايستادن، راه رفتن و دويدن را ياد مي‌گيريم. با اين حال، در دنياي پُرفرازونشيب امروزي، بعيد نيست اهميتِ برخي از ساده‌ترين مفاهيم را فراموش كنيم و گمراه شويم.
سلام و دورود به شما شنوندگان عزيز راديو بدن . من عليرضا آزاد هستم همراه هميشگي چهارشنبه هاي شما و در اين برنامه ميخوام شما رو با اهميت برقراريِ تعادل در زندگي آشنا كنم. همراه ما باشيد در سايت منبع...

راديو بدن ۶۷

توليد و پخش در راديو بدن
 

پخش‌كننده صوبراي افزايش يا كاهش صدا از كليدهاي بالا و پايين استفاده توليد و پخش در راديو بدن

منبع مديريت استراتژيك بدن


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: راديو بدن، راديو، تعادل، زندگي،
موضوع:
[ ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۵۳:۳۴ ] [ آريا ] [ نظرات (0) ]

لاغري با تجسم خلاق _ آدم ها براي داشتن تناسب اندام از شيوه‌هاي درماني مختلف استفاده مي‌كنند. عده اي به سراغ رژيم‌هاي درماني مي‌روند، و با اصلاح شيوه تغذيه به كاهش ورن يا افزايش وزن خود براي رسيدن به وزن استاندارد تلاش مي‌كنند. عده ديگري هم وجود دارند كه از تكنيك‌هاي تمرينات ذهني سالم‌سازي‌ جسم و ذهن براي درمان چاقي و اضافه وزن يا افزايش وزن استفاده مي‌كنند.

خوشبختانه امروزه تاثيرات مثبت شيوه‌هاي درماني ذهني، به‌منظور اصلاح وزن و رسيدن به تعادل و توازن براي بسياري از مردم و متخصصان و درمانگران آشكار شده و از اين روش‌هابراي درمان بيماران خود استفاده مي‌كنند. در اين مقاله با بررسي لاغري با تجسم خلاق راهكارهاي رسيدن به تناسب اندام و كاهش وزن را بررسي مي‌كنيم. ادامه مطلب در سايت مبع....

منبع مديريت استراتژيك بدن لاغري  لاغري ذهني  كاهش وزن  چاقي

برگرفته از نوشته  لاغري با تجسم خلاق


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۰ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۲۹:۳۲ ] [ آريا ] [ نظرات (0) ]

چاقي بعد از عيد و روش از بين بردن آن _ هميشه اين موقع از سال يعني اوسط فروردين ماه، كساني كه رژيم لاغري شان را شكستند، به خودشان مياند. و متوجه اضافه وزن ناشي از پر خوري هاي نوروزي مي شوند.. اين رفتار را ميشه از كامنت هايي مثل اظهار پشيماني، احساس گناه، عزم مجدد، قول مردانه، و خلاصه پيام هايي از اين دست… كه در شبكه اجتماعي گذاشته مي شود، بخوبي تشخيص داد. هر چند كه معمولا اين اضافه وزن بيشتر از ٣ تا ٤ كيلو نيست اما بيشتر كساني كه دچار اين اضافه وزن شده‌اند، ترجيح مي‌دهند خيلي سريع وزنشان را پايين بياورند و به اندام و وزن سابق خود برگردند.

راديو بدن ۶۶

به همين بهانه من عليرضا آزاد مشاور ارشد مديريت بدن، در اين برنامه از راديو بدن قصد دارم روش هاي مديريت كاهش وزن و لاغر شدن بعد از تعطيلات نوروز را به شما عزيزان معرفي كنيم. در ادامه چند تكنيك را براي از سرگيري سبك زندگي سالم، با هم برسي مي كنيم. با ما همراه شويد…

توليد و پخش در راديو بدن

منبع مديريت استراتژيك بدن


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: راديو بدن، راديو، نوروز، چاقي،
موضوع:
[ ۲۵ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۲۹:۵۴ ] [ آريا ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

مديريت بدن براي لاغري و كاهش وزن با رژيم هاي غذايي لاغري
نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 119
دیروز : 44
افراد آنلاین : 1
همه : 23764
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / دستگاه برش لیزر / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید , دانلود نرم افزار اندروید / طراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا