لاغري آريا
لاغري و كاهش وزن جهت حل مشكل چاقي

علت شكست رژيم لاغري و كاهش وزن _ از بس كه رژيم لاغري گرفتم ديگه خسته شدم، هر دفعه به خودم ميگم اين بار ديگه تا آخرش ميرم، اما فايده نداره. وسط راه خسته ميشم و ولش ميكنم. به نظرم من نميتونم كاهش وزن داشته باشم.
شايد شما هم گاهي با خود يا با ديگران از اين دست گفتگو‌ها داشته‌ايد. اگر اينطور است بايد بگوييم كه شما تنها نيستيد. خيلي از كساني كه مي‌خواهند وزن خود را كاهش دهند، تجربه شكست مشابهي را داشته‌اند. مثلا در يك زمان خاص، يك دليل خاص باعث مي شود كه به فكر كم كردن وزن خود بيافتند. پس به كلينيك تغذيه مراجعه مي‌كنند و رژيم لاغري مي‌گيرند.

تا چند وقت، همه چيز به خوبي پيش مي‌رود. اما بعد از مدتي كم كم انگيزه‌شان كم و كم‌تر مي شود، تا اينكه به كلي از رژيم خسته شده و آن را‌‌ رها مي‌كنند. بعد يك دوره پرخوري را در پيش مي‌گيرند، و باز در يك زمان خاص ديگر، يك دليل خاص ديگر، آن‌ها را به فكر رژيم گرفتن مي‌اندازد. اين بار، به كلينيك ديگري مراجعه مي‌كنند و باز‌‌ همان داستان تكرار مي شود.
در ادامه، علت شكسترژيم هاي لاغري و كاهش وزن را در قالب يك گفتگو جالب بين خانم چاق و دكتر تغذيه برسي مي كنيم. همراه ما باشيد در سايت منبع...

منبع مديريت استراتژيك بدن براي لاغري رژيم لاغري كاهش وزن چاقي

برگرفته از نوشته علت شكست رژيم لاغري و كاهش وزن


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۸ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۰۴:۱۶ ] [ آريا ] [ نظرات (0) ]

قرباني شكست هايتان نباشيد _ وقتيكه در كاري با شكست روبرو مي شويد، دو تا انتخاب داريد: يا روي واقعيت ها متمركز بشيد يا روي احساسات منفي. اگر روي احساسات منفي خودتون – كه ناشي از شكست هستند – متمركز شويد قطعا قرباني انواع افكار و خيال هاي واهي خواهيد شد. گفتم قرباني يادم افتاد كه امروز عيد قربان است. ضمن تبريك اين عيد سعيد، ميخوام اين سئوال رو از شما داشته باشم كه شما براي رسيدن به هدف هاتون، چه قرباني هايي ميتونيد داشته باشيد! حاضريد همه بي تجربگي هاتون، خامي ها و نپختگي هاتون رو سر ببريد تا يه موفقيت پايدار داشته باشيد؟! من عليرضا آزاد هستم و خيلي خوشحالم كه ، اين فرصت رو پيدا كردم تا در اين برنامه از راديو بدن در مورد اينكه چطور قرباني شكست هامون نباشيم، با شما به گفتگو بشينم. درنگي كوتاه مي كنيم برمي گرديم…

راديو بدن ۸۶

توليد و پخش در راديو بدن

منبع مديريت استراتژيك بدن


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۵ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۴۶:۲۹ ] [ آريا ] [ نظرات (0) ]

شكست خوردن در زندگي _ اكثر آدم‌ها در طول زندگي‌شان بارها به نحوي دچار شكست و عدم موفقيت شده‌اند، و لحظات سخت و دشوار شكست را تجربه كرده‌اند، و آن را پشت سر گذاشته‌اند، يا مزه تلخ آن را چشيده‌اند. من هم شكست‌هاي بسيار بدي را در زندگي تجربه‌ كرده‌ام ، و مي‌دانم تا چه اندازه دردناك و آزاردهنده است، و همه چيز را تحت تأثير قرار مي‌دهد. مطمئنا شكست، ردپاهايش را در زندگي‌ام به جا گذاشت، و اين به سادگي ماندن اثر يك زخم عميق نبود.

التيام آثار شكست‌هايم خيلي طول كشيد، اما در آن ميان، به فهم و درك مهمي رسيدم، تقريبا همان چيزي كه ساير افراد هم بعد از شكست به آن پي‌ مي‌برند. اين را هم فهميدم كه راه‌هاي زيادي براي غلبه بر شكست و رسيدن به اهداف‌مان وجود دارد. اما همه‌ي اين راه‌ها، نيازمند ايجاد يك تحول اساسي در طرز فكر هستند.
لازم است به زندگي با نگاه خاصي بنگريد و افكارتان را در جهت درستي هدايت كنيد و بذر موفقيت را بكاريد تا در آينده محصولش را برداشت كنيد. اما بايد راه‌هايي را نيز براي غلبه بر شكست ياد بگيريم. پس با ما همراه باشيد با برسي موضوع شكست خوردن در زندگي. ادامه مطلب در سايت منبع...

منبع سايت مديريت استراتژيك بدن

برگرفته ازنوشته  شكست خوردن در زندگي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: شكست، شكست خوردن، شكست ناپذير،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۳۹:۵۹ ] [ آريا ] [ نظرات (0) ]

اعتياد به ورزش چيست؟ از آنجائيكه معمولا جامعه نسبت به كسي كه زياد ورزش مي‌كند (كه در حقيقت ممكن است معتاد به ورزش باشد) نه تنها، هيچ انگي نمي‌چسباند، بلكه، برعكس او را بعنوان يك فرد بسيار سالم تلقي مي‌كند، تشخيص اينكه ما يك ورزشكار منظم هستيم يا يك معتاد به ورزش، خيلي سخته… در واقع، وقتي به ورزش از اين بُعد نگاه مي‌كنيم، با مبحثي به نام اعتياد به ورزش روبرو ميشيم، كه در اين برنامه از راديو بدن قصد داريم تا بيشتر شما رو با مبحث اعتياد به ورزش و علائم و نشانه هاي آن آشنا كنيم. پس، ازتون ميخوايم در چند دقيقه پيش رو؛ همراه من، عليرضا آزاد، كارشناس ارشد مديريت استراتژيك بدن باشيد. درنگي كوتاه مي كنيم، بر مي گرديم…

راديو بدن ۸۴

توليد و پخش در راديو بدن

منبع مديريت استراتژيك بدن


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۱۷:۵۶ ] [ آريا ] [ نظرات (0) ]

اعتياد چيست معتاد كيست _ وابستگي به مواد شيميايي و طبيعي، يا عادت‌ هاي ناهنجار، يك اختلال روانپزشكي و روان‌شناسي بوده كه از يك سو، معناي لغت خوشبختي را در زندگي فرد و خانواده او از بين مي‌برد و از سوي ديگر آسيب‌هاي اجتماعي و اقتصادي زيادي را به همراه دارد.
البته عادت هاي ناهنجار و اعتيادهاي رفتاري مستقل از مواد شيميايي تا همين سالهاي اخير هم در طبقه‌بندي‌هاي رسمي به عنوان اعتياد محسوب نمي‌شدند و مدت كوتاهي است كه اعتيادهايي مانند اعتياد به اينترنت، اعتياد به كار و اعتياد به بازي‌هاي كامپيوتري و اعتياد به شيريني به عنوان شكلي از اعتياد طبقه‌بندي شده و مورد توجه قرار مي‌گيرند.

عليرضا آزاد هستم مدير سايت مديريت استراتژيك بدن، و اين هفته با برسي موضوع اعتياد چيست معتاد كيست در اين قسمت از برنامهراديو بدن، در خدمت شما شنوندگان عزيز هستم. به مسائل جالبي اشاره كرديم كه فكر ميكنم براي همه ميتونه جالب باشه… همراه ما باشيد

راديو بدن ۸۳

توليد و پخش در راديو بدن

منبع مديريت استراتژيك بدن


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۳۴:۴۲ ] [ آريا ] [ نظرات (0) ]

چطوري سيگار را ترك كنيم _ ترك عادت نامطلوب يكي از دغدغه هاي بشر امروز ي است. عاداتي مانند سيگار كشيدن، اعتياد، پرخوري،وسواس فكري… اما همه شما خوب مي دانيد كه هر عادتي، همان طور كه بصورت يك رفتار پرتكرار، به شكل يك عادت در ناخودآگاه ما شكل گرفته است، مي تواند با همان شرايط نيز، متغيير گردد.

بنابر تحقيقات، سيگاري‌ها براي ترك سيگار بايد با وابستگي جسمي و رواني مصرف آن مقابله كنند. پس قبل از هر اقدامي در اين زمينه، بايد كمي در موردش آگاهي كسب كنيم. در اين مقاله قصد داريم به هر دو بُعد ترك سيگار، يعني هم بُعد جسمي، و مهمتر از آن بُعد ذهني و رواني ترك سيگار بپردازيم. ادامه مطلب در سايت منبع...

منبع مديريت استراتژيك بدن

برگرفته از نوشته چطوري سيگار را ترك كنيم


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۴۱:۵۷ ] [ آريا ] [ نظرات (0) ]

چك كردن سلامتي بدن در يك دقيقه _ دوستان عزيز شنونده راديو بدن سلام، وقتتون بخير، عليرضا آزاد هستم مدير سايت مديريت استراتژيك بدن و خيلي خوشحالم كه اين هفته هم ميتونم دقايقي هر چند كوتاه، در خدمتتون باشم.

خب همانطور كه ميدونيد در هفته اي كه گذشت، مناسبت هايي مثل روز جهاني هپاتيت و روز اهداي خون رو پشت سر گذاشتيم. ما هم در سايتمون بر حسب ضرورتي كه احساس كرديم، كتاب چكاپ رو معرفي كرديم، و مقاله اي  هم براي خواندن جواب آزمايش خون ارائه داديم. با اين حال، فكر كرديم شايد بعضي ها، فرصت مطالعه نداشته باشند، اين شد كه، تصميم گرفتيم برنامه اين هفته رو به معرفي يك راهكار بسيار ساده و كاربردي براي چك كردن سلامتي بدن در يك دقيقه ، اختصاص بديم. همراه ما باشيد. درنگي كوتاه ميكنيم بر ميگرديم….

راديو بدن ۸۲

 
 

توليد و پخش در راديو بدن

منبع مديريت استراتژيك بدن


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: راديو بدن، راديو، چكاپ، آزمايش،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۲۹:۲۹ ] [ آريا ] [ نظرات (1) ]

خواندن جواب آزمايش خون _ با خواندن اين مطلب، جواب آزمايش خون خود را پيش از مراجعه به پزشك بخوانيد. آزمايش خون به عنوان يكي از مهم ترين و رايج ترين آزمايشاتي است كه در بين افراد مختلف صورت مي گيرد.
آزمايش خون (CBC) جهت تشخيص بسياري از بيماري ها و از همه مهم تر نشان دادن شرايط حياتي و كلي بدن داراي اهميت زيادي است. به همين جهت آشنايي با نحوه خواندن جواب آزمايش خون مي تواند كمك خوبي براي خود افراد باشد. در اين مقاله مي خواهيم شما را با اصطلاحات و حروف اختصاري خواندن جواب آزمايش خون و تفاسير آن ها آشنا كنيم. ادمه مطلب در سايت منبع....

 
 
برگرفته از نوشته خواندن جواب آزمايش خون

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۲۲:۰۹ ] [ آريا ] [ نظرات (0) ]

بي انگيزه شدن در رژيم لاغري _ شايد شما هم در كلينيك هاي كاهش وزن و لاغري افرادي كه از چاقي رنج مي برند، را ديديد كه همش دارند ناله مي كنند كه “ديگر از رژيم گرفتن خسته شده اند”. با اينكه آنها مي دانند چاقي و افزايش وزن چه مشكلاتي را براشون به همراه دارد، ولي ديگر انگيزه لازم را براي كاهش وزن ندارند.

بنظرتون چرا اين افراد از رژيم گرفتن نااميد و بي انگيزه شده اند؟ پاسخ به اين سئوال، موضوع برنامه اين هفته راديو بدن را تشكيل ميده. من عليرضا آزاد هستم كارشناس ارشد مديريت بدن و قصد دارم در چند دقيقه پيش رو به همراه شما، اين موضوع رو بيشتر برسي كنيم. درنگي كوتاه ميكنيم برميگرديم…

راديو بدن ۸۱

 

توليد و پخش در راديو بدن

منبع مديريت استراتژيك بدن


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۷ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۵۰:۱۲ ] [ آريا ] [ نظرات (0) ]

فكرتان را تغيير دهيد تا همه چيز تغيير كند ۲  _ ادامه مطلب فكرتان را تغيير دهيد تا همه چيز تغيير كند ۱

آيا استفاده از رويكرد ذهني-جسمي فوايدي هم براي سلامتي تان به همراه خواهد داشت؟

– آيا فكر مي كنيد از مشاوره با يك متخصص پزشكي فايده اي خواهيد برد؟

جلوي آينه برويد و يكي از اين متخصص هاي پزشكي را خواهيد ديد. همه ي اين متخصصين يك چيز مي گويند: با استفاده از رويكرد جسمي-ذهني، مي توانيد وقتي مشكلي از نظر سلامتي براي تان پيش مي آيد، به درك خود از آن مشكل اطمينان كنيد.

– آيا احساس نگراني، اضطراب، و فشار مي كنيد؟

اين روزها حتي وقتي بيمار هم نباشيد، براي سلامتي مان احساس نگراني مي كنيد. استرس و فشارهاي روحي، يكي از اصلي ترين مؤلفه هاي مشكلات مربوط به سلامتي بحساب مي آيد. اين روزها ديگر آرامش و آسايش معني خود را از دست داده است. به همين خاطر است كه اكثر ما به دنبال راهي براي سالم ماندن هستيم.
موقعيت هاي استرس زا و تنش آور هيچوقت از بين نمي روند، اما با استفاده از رويكرد ذهن و جسم، ياد مي گيريد كه چطور هوشيارانه با اين موقعيت ها برخورد كنيد.
وقتي ياد بگيريد كه چطور از مهارت هاي كنار آمدن و سازگار شدن با محيط استفاده كنيد، قادر خواهيد بود واكنش هاي عادتي خود را در موقعيت هاي استرس زا تغيير دهيد. دنباله مطلب را در سايت منبع دنبال كنيد...

منبع مديريت استراتژيك بدن


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تغيير، فكر، قدرت ذهن، تجسم خلاق، زندگي،
موضوع:
[ ۴ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۲۰:۱۸ ] [ آريا ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

مديريت بدن براي لاغري و كاهش وزن با رژيم هاي غذايي لاغري
نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 52
دیروز : 51
افراد آنلاین : 1
همه : 31702
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم